تبلیغات
ظهور12 - اسلام ما شیطانی است.قرآن را به کفش هایت بمال!(+فیلم)
.: سلام به شما بازدیدکننده عزیز :.

.: :.

.: شما وارد وبلاگ ظهور12 شده اید و که به تازگی به وبسایت ظهور 12 به آدرس www.zohur12.com تبدیل شده.مطالب جدید در آن وبسایت و مطالب قدیمی تر در این وبلاگ است.برای مشاهده وبسایت ما روی لینک زیر کلیک کنید.:.


بسمه تعالی

پست الكترونیك|امروز :
ظهور12
یک بار برای همیشه
اگر تمایل دارید کلیک کنید

اگر تمایل دارید کلیک کنید تا شرایط و فرم عضویت برایتان نمایان شود


بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 22 شهریور 1389

منبع : خودم

این مطلب مهمترین مطلب وبلاگه.خواهش می کنم این مطلب رو بخونید.اینو حتما بخونید.

خواهش

اسلام از شیطان است

بسم الرّب القرآن

این روزها چیزایی می بینیم که مارو خیلی اذیت می کنه.ما مسلمونا رو.ما معتقد ها رو.ما متعصب ها رو.ماهایی که خدامونو دوست داریم.ماهایی که مهدی موعودمونو دوست داریم.ماهایی که قرآنمونو دوست داریم.ماهایی که اسلام رو دوست داریم.ماهایی که عشقمون خداست.ماهایی که خون اسلام تو رگهامونه.ماهایی که مسلمونی افتخارمونه.

هر روز چیزایی رو می بینیم که ما به ضربه میزنه.هر روز اسلامی رو که دوستش داریم به آتش می کشن.هر روز مسلمون می کشند.هر روز آب دهان میریزند به هیبت ما.هر روز کاریکاتور می کشند.هر روز ما مسلمونا رو تروریست و وحشی می شمارند.هر روز توی سینما از ما چهره کثافت تری نشون میدند.و هر روز به آخرالزمان نزدیکتر می شیم.

امروز قرآن محمدی ما ، قرآن الهی ما ، قرآنی که ما براش جون می دیم.قرآنی  رو که پیامبر به خاطرش اون قدر جنگید.قرآنی که 14 معصوم ما به خاطرش زجر کشیدند، پاره می کنند .امروز قرآن پاک و قدسی مارو مثل یک دستمال به کفش هاشون می مالند و با اون کفش هاشون رو تمیز می کنند.

امروز یه شعار رو پخش می کنند:

اسلام از شیطان است.( Islam is of devil)

و این جمله رو به راحتی پخش نکردند.اونا برای پخش کردن این جمله سال ها زحمت کشیدند و هزینه های مالی و زمانی زیادی رو متحمل شدند.شاید بپرسید چجوری؟

الان میگم.

اسلام ستیزی

اسلام ستیزی جریان بسیار معروفی بود که ابر قدرت های جهان تصمیم به راه انداختنش داشتن.

این موضوع معروف توسط سازمان سی آی ای C.I.A  هم مطرح شد .

جیمز ولسی:() یکی از روسای سابق این سازمان طی بیانیه ای (و سخنرانی) اعلام کرد که در جنگ جهانی چهارم (جنگ جهانی چهارم جنگ با مسلمانان نام دارد)با 22 کشور مسلمان روبرو هستیم.

جورج بوش هم اعلام کرد که این جنگ ممکن است 3 تا 4 دهه طول بکشد.

اونا واقعه 11 سپتامبر رو ترتیب دادند تا از مسلمونا چهره یک گروه تروریست کله خراب و دیوونه نشون بدهند.هواپیما هایی رو که خودشون و شاید هم نفوذی های عربی که داشتن ، دزدیده بودن به گردن مسلمونای عراقی انداختن .

این تصویر رییس اون کلیسای آمریکاییه که می خواست قرآن رو آتش بزنه اما وقتی انزجار مسمونای غیور افغان رو دید منصرف شد و شلوارش رو زرد رنگ کرد.

حتی دولت آمریکا و رییس جمهور فراماسونش هم این حرکت رو محکوم نکردن.بلکه گفتن جون سربازامون در افغانستان به خطر می افته.چه قدر وقیحانه.یعنی اینکه این کار، کار بدی نیست به شرطی که سربازامون در افغانستان نباشن.

یکم با خودمون فکر کنیم.آمریکا و دوستهاش از خیلی قبل داشتن بین مسلمونها به بهانه های مختلف تفرقه می انداختند.(مثل اختلاف شیعه و سنی و غیره مثل فرقه بهائیگری و بابیگری)

حالا با این کار احمقانشون چنان اتحادی رو به جهان اسلام بر گردوندند که مطمئنا از این اتحاد عجیب ، ضربه خوردند و خواهند خورد.

حالا صحبت اصلیمون شروع شد.

خوب.وقتی بیایند و اعتقاداتمون رو به کفش های نجاستشون بمالونند ما چیکار می کنیم؟؟؟

می شینیم و نگاهشون می کنیم؟

یا با هم دیگه داد و فریاد میزنیم که اون اتحادی رو که در بالا بهش اشاره کردم داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من و تو و او میشیم :   ما

ما مسلمونیم .ما(من ، تو ، او) خون علی تو رگ هامونه.خون محمد.خون مهدی.

حتی زرتشتی ها و آشوری ها هم صداشون در اومده.

پس غیرت ایرانی ، غیرت مسلمونی ، غیرت علوی مون کجا رفته؟؟؟

همین الان مهدی موعود عذاب نمیکشه؟؟؟؟همین الان مهدی قائم خجالت نمیکشه؟؟؟؟با خودش نمیگه :چشم امید من به شما شیعه های علی بود.شما یارهای من بودید.حالا این قدر خواب آلوده اید و برای اون چیزی که پدارانم زحمت کشیدن قیام نمی کنید؟تاکی می خواهیم خواب باشیم.

شعارمون یادمون نره:

من ، تو ، او :میشم:

ما

این هم یادمون باشه:

همیشه سپاه حق کم اند!!!!!

حتی نفرات سپاه مهدی(عج) از نفرات سپاه دجال خیلی خیلی کمتره.
طبقه بندی: جدیدترین اخبار،  شناخت بنیان دجال، 
ارسال توسط مجهول الهویت
نظر سنجی
قالب وبلاگ چه طوره؟صفحات جانبی
پیوند های دوستان
در خواست نویسندگی
اگر تمایل دارید کلیک کنید تا شرایط و فرم عضویت برایتان نمایان شود