تبلیغات
ظهور12 - نقد وال ای از ذهن ناقص خودم(قسمت سوم)
.: سلام به شما بازدیدکننده عزیز :.

.: :.

.: شما وارد وبلاگ ظهور12 شده اید و که به تازگی به وبسایت ظهور 12 به آدرس www.zohur12.com تبدیل شده.مطالب جدید در آن وبسایت و مطالب قدیمی تر در این وبلاگ است.برای مشاهده وبسایت ما روی لینک زیر کلیک کنید.:.


بسمه تعالی

پست الكترونیك|امروز :
ظهور12
یک بار برای همیشه
اگر تمایل دارید کلیک کنید

اگر تمایل دارید کلیک کنید تا شرایط و فرم عضویت برایتان نمایان شود


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 18 شهریور 1389

برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی لینک زیر کلیک کنید 

قسمت اول

قسمت دوم

................ و با اینترنت سه بعدی رابطه بین آدما رو برقرار میکنن.به طوریکه آدما حتی نمی تونن به هم دست بزنند.بلکه یک اینترنت مانند مانیتور جلو صورتشونه و اونجوری با هم حرف می زنند و به کلی فاتحه خوندن به رابطه زن و شوهر و سنت پیامبر عزیز!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برای دیدن این تصویر در اندازه واقعی و کیفیت خیلی بالا اینجا کلیک کنید.

برای دیدن این تصویر در اندازه واقعی و کیفیت خیلی بالا اینجا کلیک کنید.

این آدما توانایی راه رفتن ندارند.حتی اسخوانشان هم خیلی کم است.و ازبس همه اش روی صندلی متحرک بودن و جاذبه ای هم بر اونا وارد نمی شده(چون در فضا جاذبه نیست) دیگه هیچ فعالیتی هم ندارند و به کلی بدنشون نرم شده و چاق شدن.

برای دیدن این تصویر در اندازه واقعی و کیفیت خیلی بالا اینجا کلیک کنید.

توی این  فیلم همه مردم روحی در زندگیشون ندارند و همه ی عمرشون روی اون صندلی اند و پای اینترنت سه بعدی.روح زندگی گرفته میشه از آدم.و اسم این چیه؟

نظم نوین جهانی

یکی از اون خانم هایی که روی صندلی پای اینترنت داشت  با دوست پسرش حرف میزد به وال ای برخورد.وال ای هم بازور اینترنت خانومه رو  قطع کرد.بعد خانومه فضای بیرون رو دید تعجب کرد.یعنی اون قدر اونو کنترل می کردند که هیچ جا رو ندیده بود.وقتی دید بیرون چه قشنگه تعجب کرد .

خوب

این یه مثال برای زمان حاله.اونا همین الانش هم دارن مغز بشر رو کنترل می کنند تا واقعیت ها رو نبینند.تا پلیدی شیطان و شیطان صفتان و شیطان پرستان رو نبینیم.تا .................

بریم سر بحث های دیگه.آخرین موضوعی که قابل بحث هست اینه که آدمای اون سفینه عمر زیادی دارند و هیچ شخص پیری در اون سفینه نیست.(البته اشخاص میان سال وجود دارند)

جالب نیست؟

اونا می خوان اینو نشون بدهند که ما برای شما آینده ای رو ایجاد می کنیم که همیشه کامروا باشید و به هیچ چیز فکر نکنید.فقط به مسائل تفریحی تون فکر کنید.ما کاری می کنیم که شما ها پیر نشید.و از این قبیل حرف ها.

یه نکته اینکه:

خود کاپیتان سفینه میگه ما هفتصد ساله که از زمین بیرون اومدیم..و توی عکسی که کاپیتان های قبلی سفینه رو نشون میده فقط 6 کاپیتان بر این سفینه حاکم بودند.خوب این یعنی چی؟یعنی هر کدومشون نزدیک 116.5 سال عمر می کنند. هر کسی هم باشه از همین حالا توی آغوش اونا میره.چون این وعده های وسوسه انگیز خیلی خوبه(البته برای من و تو این ها وعده های توخالی و پوچه.وعده اصلی روز قیامته که سر من و تو انشااله بالا خواهد بود.)

برای دیدن این تصویر در اندازه واقعی و کیفیت خیلی بالا اینجا کلیک کنید.

برای دیدن این تصویر در اندازه واقعی و کیفیت خیلی بالا کلیک کنید.
طبقه بندی: نقد فیلم ها، 
ارسال توسط مجهول الهویت
نظر سنجی
قالب وبلاگ چه طوره؟صفحات جانبی
پیوند های دوستان
در خواست نویسندگی
اگر تمایل دارید کلیک کنید تا شرایط و فرم عضویت برایتان نمایان شود