تبلیغات
ظهور12 - نقد کارتون وال ای از ذهن ناقص خودم(قسمت 3/1)
.: سلام به شما بازدیدکننده عزیز :.

.: :.

.: شما وارد وبلاگ ظهور12 شده اید و که به تازگی به وبسایت ظهور 12 به آدرس www.zohur12.com تبدیل شده.مطالب جدید در آن وبسایت و مطالب قدیمی تر در این وبلاگ است.برای مشاهده وبسایت ما روی لینک زیر کلیک کنید.:.


بسمه تعالی

پست الكترونیك|امروز :
ظهور12
یک بار برای همیشه
اگر تمایل دارید کلیک کنید

اگر تمایل دارید کلیک کنید تا شرایط و فرم عضویت برایتان نمایان شود


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 18 شهریور 1389

قسمت اول

به ادامه مطلب بروید 

به نام خدا

نقد فیلم وال ای از ذهن ناقص خودم

کارتون و انیمیشن بسیار زیبا ی وال ای از نظر انیمیشنی یکی دیگه از کارهای پرسروصدای پیکسار بوده که تا حدی با رویای 2012 که صهیونیزم جهانی به مردم القا کرده مطابقت داره.

داستان فیلم از اونجا شروع میشه که زمینی ها هفتصد سال پیش از زمین به خاطر زباله دون شدنش و کثیفی بیش از حد زمین و پخش سمومی که زندگی آدمی رو نابود می کنه از زمین فرار کردند و سوار سفینه ای فضایی شدند و در فضای بی کران بین سیاره ای سکونت گزیدند.

در طول فیلم نشون میده که اونا در سال 2110 از زمین فرار کردند و این نقض قضیه 2012 توسط خودشونه.

جالبه ها از طرفی میان فیلم هایی برای نابودی جهان در 2012 می سازند از طرفی میگن که در سال 2110 زمین پر از زباله هایی که انسان ها تولید می کنن میشه به طوریکه زندگی رو نابود می کنه.

برگردیم به داستان فیلم.زمینی ها بعد از فرار از زمین روبات هایی رو می سازند که بسیار هوشمند اند و به اندازه آدمی عقل و هوش دارند.اونا این روبات ها رو برای تمیز کردن زمین و به حداقل رساندن زباله و سم در زمین می سازند و با این کار زمین رو برای نسل های آینده تمیز نگه دارند تا آدمی دوباره به زمین برگرده.اسم این روبات ها رو هم وال ای می زارن.وال ای یعنی (آشغال جمع کن سیار).

زمینی ها که در سال 2110 دیگه دولتی به نام آمریکا ندارند  دولتی به نام BNL  دارن که رنگ هایی که در پرچم و آرم این دولت به کار رفته فقط قرمز و سفید و آبیه که این پیام رو می رسونه که تنها کشوری که من و تو یا فرزندانمونو نجات میده آمریکایه و ما باید به آمریکا پناه ببریم.

فرض کنین توی یک اتاق خالی از وسایل و بدون نور یک مادر و بچه اش پهلوی هم اند و مادر به بچه می گه:فرزندم.الان که توی این اتاقیم یه موجود و حشتناک شبیه هیولا هست.

خوب

اولین کاری که بچه می کنه اینه که:

میره توی آغوش مادرش

خوب

حالا ماچی؟

وقتی بگن چند سال دیگه جهان نابود میشه ما به کی پناه ببریم؟

اونا توی این فیلم ها با حرف های دروغینشون که جهان در خطره می خوان از همین الان مارو به آغوش خودشون دعوت کنن.........

ادامه در قسمت دوم

 
طبقه بندی: نقد فیلم ها، 
ارسال توسط مجهول الهویت
نظر سنجی
قالب وبلاگ چه طوره؟صفحات جانبی
پیوند های دوستان
در خواست نویسندگی
اگر تمایل دارید کلیک کنید تا شرایط و فرم عضویت برایتان نمایان شود