تبلیغات
ظهور12 - نقد وال ای توسط ذهن ناقص خودم(قسمت دوم)
.: سلام به شما بازدیدکننده عزیز :.

.: :.

.: شما وارد وبلاگ ظهور12 شده اید و که به تازگی به وبسایت ظهور 12 به آدرس www.zohur12.com تبدیل شده.مطالب جدید در آن وبسایت و مطالب قدیمی تر در این وبلاگ است.برای مشاهده وبسایت ما روی لینک زیر کلیک کنید.:.


بسمه تعالی

پست الكترونیك|امروز :
ظهور12
یک بار برای همیشه
اگر تمایل دارید کلیک کنید

اگر تمایل دارید کلیک کنید تا شرایط و فرم عضویت برایتان نمایان شود


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 18 شهریور 1389

قسمت دوم

بروید به ادامه مطلب 

........تا ما به امید اینکه می خوان مارو از خطرات نجات بدن از همین لحظه با اونا باشیم.تن به خواسته هاشون بدیم.فیلم های س.ک.سی شون رو نگاه کنیم.حیوان بشیم.بگذاریم روی پشتمون سوار بشن.و مثل خر براشون عر عر کنیم.

ضمنا اینم بگم که اگر تقدیر خدا بر نابودی جهان باشه آمریکا که هیچ پدر جد آمریکا هم  پشیزی نمی تونه در برابر خواسته الله مقاومت کنه.

به فیلم برگردیم:   سران دولت BNL فیلم های آموزشی رو برای ساکنین اون فضا پیما که از زمین خارج شده، ضبط و در اختیارشون میذارن تا به مشکلی بر نخورن.(چه قدر اونا به فکر ما اند؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) شرط بازگشت دوباره فضاپیما به زمین یافتن یک گیاهه.بنابراین کاپیتان فضا پیما روبات هایی رو به نام ایوا مامور میکنه تابرن و توی زمین دنبال گیاه بگردن.یکی از این روبات ها با وال ای آشنا و عاشقش میشه.(آخه وال ای مذکره و ایوا مونث)(جالبه.کارگردان فیلم خواسته با انتخاب صدای زن برای ایوا اونا رو زن و شوهر نشون بده)(و این تفکر شهوت گرا رو در ذهن بچه ها رشد می ده)(چون در صحنه های مختلف فیلم وال ای و ایوا هم دیگه رو بغل یا شبیه بوس می کنن.)

 

سرانجام وال ای و ایوا با هم دوست میشن .یک بار وال ای گیاهش را به ایوا نشون میده.ایوا هم سریعا به سفینه میره و گیاه رو هم به کاپیتان میده.وال ای هم با هاش میره.پس با دردسر های فراوان سفینه به زمین میاد و زندگی رو دوباره آغاز می کنن.

خوب

اولا اینکه جالبه در این فیلم  قاره های جهان تغییر کردن.این تئورییه که اونا طبق گفته های نوستراداموس و قضیه 2012 به مردم القا می کردند.

 

دوما توی اون سفینه همه چیز تحت کنترل روبات ها و کاپیتان سفینه هست.حتی زمان. و هر وقت که بخوان با زدن یکه دکمه  زمان رو به قبل بر می گردونند.همه کارهایی همه که آدما کردن از بین میره و زمان به قبل بر می گرده.جالبه!!!!

پس خدای احد و واحد این وسط چه کاره است؟کنترل زمان دست پروردگار بزرگ است.نه یک آدم بی خاصیت چاقالو!!!!!!!!!!!!!

مگر میشه انسان کاری کنه و بعد دوباره اونو از بین ببره.این القای تفکری حاوی اینکه« تو هر کار(گناه) می خوای بکن و هر شهوت رانیی می خوای بکن بعد زمان رو به عقب بر میگردونیم تا تو گناهتو جبران کنی!!!!!!!!!» تازه اونا در بالای سفینه یک آسمان مصنوعی با ماه و خورشید و ستاره درست کردن ..................

ادامه در قسمت سوم
طبقه بندی: نقد فیلم ها، 
ارسال توسط مجهول الهویت
نظر سنجی
قالب وبلاگ چه طوره؟صفحات جانبی
پیوند های دوستان
در خواست نویسندگی
اگر تمایل دارید کلیک کنید تا شرایط و فرم عضویت برایتان نمایان شود