تبلیغات
ظهور12 - نشانه های ماسونی بر حرم امام خمینی(ره)
.: سلام به شما بازدیدکننده عزیز :.

.: :.

.: شما وارد وبلاگ ظهور12 شده اید و که به تازگی به وبسایت ظهور 12 به آدرس www.zohur12.com تبدیل شده.مطالب جدید در آن وبسایت و مطالب قدیمی تر در این وبلاگ است.برای مشاهده وبسایت ما روی لینک زیر کلیک کنید.:.


بسمه تعالی

پست الكترونیك|امروز :
ظهور12
یک بار برای همیشه
اگر تمایل دارید کلیک کنید

اگر تمایل دارید کلیک کنید تا شرایط و فرم عضویت برایتان نمایان شود


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 23 مرداد 1389

  عکس: احداث نماد معماری ماسونی- رومی بر سقف حرم امام!

 
چندی پیش مقام معظم رهبری در اجلاس نماز فرمودند : «نشانه‏هاى اسلامى باید واضح و آشكار باشد؛ كما اینكه در مهندسى‏هاى ما باید نشانه‏هاى اسلامى آشكار باشد. صهیونیستها هر نقطه‏ى دنیا كه خواستند یك ساختمانى بسازند، آن علامت نحس ستاره‏ى داوود را سعى كردند یكجورى رویش تثبیت كنند. كار سیاسى‏شان اینجورى است. ما مسلمانها نشانه‏هاى اسلامى و مهندسى اسلامى را باید در همه‏ى كارهایمان، از جمله در باب مهندسى بایستى مراعات كنیم.»
 
 
مدت هاست که از خود می پرسم که چرا بر بالای سقف حرم  امام خمینی ، چهار مثلث بنا شده است و از معماری اسلامی تبعیت نشده است! در معماری اسلامی، بر بالای سقف اماکن متبرک و مقدس، گنبد بنا می شود. واقعا حسن مصطفوی که تولیت موروثی حرم را به دست دارد، لازم است که توضیح دهد که آیا با اراده وی چنین وصله ناچسبی به معماری حرم مطهر اضافه شده است یا وی اطلاع و علمی ندارد. لازم است که ایشان بیش از این در پس نسبت نسبی خود با امام پنهان نشود و به افکار عمومی پاسخ دهد. این از مسلمات است که مثلث، یکی از مهم ترین نمادهای معماری ماسونی با ریشه جدی یونانی رومی است. لطفا برای چند بار با دقت به سقف حرم دقت کنید! 
شاید برخی افراد که ارزش نمادپردازی و تاریخچه ماسون گری را نمی دانند، ما را متهم کنند که سخت نگیر! اما آنان که مطالعه ای هرچند کوتاه، در بحث های تاریخ چه ماسون ها(بناهای آزاد) و استفاده افراطی آنها از نمادهای معماری یونانی و رومی دارند، قطعا این مسئله را جدی خواهند گرفت و برای بنده همین مقدار کافی است. البته به نهادهای فرهنگی و امنتیتی با این نوشته هشدار لازم خود را می دهم که وظیفه خود را انجام داده باشم.
(منبع :cinemazion.blogfa.com)
امید که این مثلث ها(یا هرم ها) در سقف حرم امام موقتی باشد و تولیت حرم توضیح دهد. بالاخره  ملت حق دارند که از مسئولان حرم بخواهند که معماری اصیل اسلامی را در ساخت حرم مراعات کنند.اگر عکس ها باز نشد،ر.ک:http://rajanews.com/detail.asp?id=51944ارسال توسط مجهول الهویت
نظر سنجی
قالب وبلاگ چه طوره؟صفحات جانبی
پیوند های دوستان
در خواست نویسندگی
اگر تمایل دارید کلیک کنید تا شرایط و فرم عضویت برایتان نمایان شود