تبلیغات
ظهور12 - جنازه یهودیت با توهماتی مانند فیلم 2012 زنده نخواهد شد.
.: سلام به شما بازدیدکننده عزیز :.

.: :.

.: شما وارد وبلاگ ظهور12 شده اید و که به تازگی به وبسایت ظهور 12 به آدرس www.zohur12.com تبدیل شده.مطالب جدید در آن وبسایت و مطالب قدیمی تر در این وبلاگ است.برای مشاهده وبسایت ما روی لینک زیر کلیک کنید.:.


بسمه تعالی

پست الكترونیك|امروز :
ظهور12
یک بار برای همیشه
اگر تمایل دارید کلیک کنید

اگر تمایل دارید کلیک کنید تا شرایط و فرم عضویت برایتان نمایان شود


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 23 مرداد 1389

حال می خوام اثبات کنم که شایعه پراکنی های صهیونیزم جهانی درباره سال  2012یه مشت اراجیفه که می خواد دل مومنان و شیعیان مارو بلرزونه.

http://www.watchermagazine.com/wp-content/uploads/2012-doomsday-election-presidentielle.jpg

برید به ادامه مطلب

فیلم جنجالی «2012» که هم اکنون در سینماهای آمریکا در حال پخش است. شاید برآیند تلاش چند ساله صهیونیزم برای القای پروژه ای است که سال 2012 می خواد اجرا کنه. بگذارید چند سال برگردیم به عقب. فکر می کنم 4 سال قبل یعنی سال 84 بود که سی دی سخنرانی از یکی از حوزه های علمیه تهران به دستم رسید. سخنران توضیحاتی در مورد کشتار آرام مردم جهان به دست صهیونیزم جهانی به وسیله ی خراب کردن مواد غذایی مردم ارائه داد. سپس اشاره داشت که یهود برای چی در حال تلاش برای سفر به فضا است ؟ مگر بر روی زمین چه کردند که حالا می خواند به فضا بروند ؟ ایشون ادامه دادند که صهیونیزم می خواد در آینده یهودیان رو به فضا بفرسته و سپس کره ی زمین و انسان ها رو به وسیله بمب هایی مثل بمب نوترونی نابود کنه.
این سخنان ، صحبت های دست چندم برام نبود. خیلی ذهنم رو به خودش مشغول کرد. مخصوصا اینکه یهودی ها قبلا اعلام کرده بودند سال 2000 سال پایان جهانه و قرار بود در این سال یهود اعلام کند که قدرت اول جهانه . که البته به دلایلی از جمله انقلاب اسلامی تمام این برنامه ها رو به هم ریخت و امروز اسرائیل در تمام جهان به عنوان یک غده ی سرطانی شناخته می شه.
من نمی خوام مقاله بنویسم و یک سری جملات رو پشت سر هم بچینم. اینجا وبلاگ شخصیه و من هم دغدغه هام رو بیان می کنم. واقعا این مسئله برای من جای سوال بود. که یهود چه طور می تونه این پروژه اش رو عملی کنه؟ چه طور می تونه جلوی چشم میلیاردها نفر، تعداد زیادی از مردم رو به فضا ببره ؟ چه استدلالی خواهد داشت؟
حالا 4 سال از اون مسئله می گذره، وقتی دیروز در مورد فیلم 2012 تحلیل سایت رجا نیوز رو خوندم تازه متوجه شدم که داستان چیه .(1)  تحلیل سایت رجا نیوز به خوبی به این فیلم و آسیب های اون پرداخته که البته با خواندنش مطالبی به ذهنم خطور کرد که لازم دیدم در وبلاگم به اونها اشاره کنم.
مدتیه فیلم ها، بازی ها، ترانه ها و تمام رسانه های غرب دست به دست هم دادند تا سال 2012 رو پایان دنیا و آخرالزمان اعلام کنند و در پی اون برنامه های شیطانی خودشون رو اجرا کنند. تحریف کتب مسیحیت و ساخت دین جعلی اونجلیسم، تحریف پیش بینی هایی از جمله کتاب نوستر آداموس و تغییر پایان جهان، تغییر دادن تقویم  مایان ها و ... سیر داغ پیاز داغ های رویداد سال 2012 است. شاید بشه اسم این تحول رو پروژه سال 2012 یهود نامید.


 

فیلم knowing

چند ماه قبل فیلم  knowing در آمریکا در حال اکران بود . انتهای این فیلم نشون می ده که زمین به وسیله ی بلایای طبیعی ناشی از فعالیت اجرام آسمانی نابود می شه(اتفاقا ناسا رخ دادن این واقعه را در دسامبر 2012 پیش بینی کرده)  و یک دختر و پسر یهودی به عنوان نسل آینده به وسیله سفینه ای به فضا فرستاده می شن و حیات بشر رو از نو آغاز می کنند . این سفینه ها در نقاط مختلف زمین این افراد رو به فضا می بره . فیلم در انتها اشاره داره که حکومت جهانی یهود، نه با دوری از درخت نهی شده، بلکه با نزدیک شدن به آن تشکیل می شود چرا که این حکومت یعنی حکومت یهود، حکومت صالحان نیست . البته این مطلب نیاز به کاوش بیشتر داره.
قبل از این نیز بازی کامپیوتری Assassin"s creed در مورد آخرالزمان ساخته شد و نشان می داد که در اثنای حوادث آخرالزمان ، 21 دسامبر 2012 موشکی به فضا پرتاب می شه تا به درگیری های آخرالزمان پایان بده . این بازی نشون میده پس از فتنه های آخرالزمان، حکومت جهانی به دست آمده از هیکل سلیمان به یهود می رسه. نمونه های از این دست که حکومت جهانی پس از حوادث آخرالزمان رو متعلق به یهود می داند بسیار  زیاده. همونطور که گفتم فیلم 2012 آخرین و مهمترین نمونه ی این تحول رسانه ایه. وقتی داستان فیلم 2012 رو خوندم متوجه شدم صهیونیزم چه بهانه ای رو برای فرستادن یهودی ها به فضا خواهد داشت.


 

فیلم نشون می ده که دنیا در 21 دسامبر 2012 درگیر بلایای طبیعی و زیر رو می شه . گروه 20 تصمیم می گیره یک کشتی یا به عبارتی زیر دریایی رو بالای کوه های چین بنا نهند تا 400 هزار نفر از بهترین انسان ها رو از نقاط مختلف زمین در اون جمع کنند. در این فیلم جکسون به همراه پسرش <نوح> نقص فنی این کشتی رو برطرف می کنند و منجی بشریت می شوند . تمام مردم جهان از بین می روند و پس از این بلایا، کشتی نجات پیدا می کنه و نسل جدید بشریت از تاریخ 01/01/01 بر روی زمین آغاز می شه.  ببینید اگر نگاهی به تاریخ بشریت بیاندازیم می بینیم شیطان پس از ایجاد جبهه ی باطل همیشه به دنبال گسترش اون بوده و ویهود پس از انحراف تاریخی اش این مسئولیت رو بر عهده گرفته . حالا یهود که دین رو وسیله و ابزار سلطه ی دنیوی و شیطانی اش قرار داده هیچ وسیله ای رو بهتر از داستان حضرت نوح (ع) برای استفاده ی ابزاری اش از دین نمی بینه . 

 حضرت نوح (ع) به دستور الهی مومنان را در کشتی جمع کرد تا از عذاب الهی در امان باشند . و پس از نابودی مشرکین این مومنان زندگی جدیدی را آغاز کردند. حالا شیطان می خواد تمام مردم جهان رو از بین ببره و یهودیت رو به عنوان مومنان به شیطان و شیطان پرستان درجه یک و دشمنان حق و حقیقت درون یک سفینه و یا کشتی در محلی امن جمع کنه و پس از از بین رفتن مردم مومن به یکتاپرستی، یهودیان شیطانی رو به عنوان نسل جدید بر روی زمین قرار بده .این اصلا مسئله ی پیچیده ای نیست. مخصوصا که فیلم 2012 دقیقا به این سناریو ای که تعریف کردم اشاره ی مستقیم داره. 
همانطور که می دانید پسر حضرت نوح (ع) با پدر پیامبرش همراه نشد و گفت که به بالای کوه ها می رود و از خشم خداوند در امان می ماند که البته از بین رفت. اما این فیلم اعلام می کند که با ساخت این سازه ی عظیم برفراز کوه های چین این بار می تواند از خشم خداوند در امان بماند.  فیلم در حقیقت نشان می دهد که حکومت جهانی یهود به وسیله ی همان پسری از نوح (ع) که با بدان نشست و خاندان نبوتش گم شد تشکیل می شود، چرا که این حکومت، حکومت صالحان نیست .

قرار بود یهود حاکم باشد و بقیه ی مردم برده ی او. این مسئله به مکرر در تورات آمده و جزء دین تحریف شده ی یهوده . پروژه ی سال 2000 شکست خورد و یهود روز به روز ضعیف تر شد . هنوز در سیارات دیگر نیز جایی برای زندگی پیدا نشده ، پس بهترین گزینه اینه که در یکی از نقاط زمین بنایی عظیم تاسیس بشه و مومن ترین مردم از سراسر نقاط زمین (که از نظر یهود که امروز پشت پرده ی تمام تصمیم گیری های غرب است این مردم مومن یهودیان هستند) در اون جمع بشوند و سپس زمین نابود بشه .
نابود شدن زمین به وسیله ی بلایای طبیعی هم مسئله ایه که رسانه های غرب سالهاست به شدت به اون میپزدازند و اصولا آخرالزمان طبیعی جزء لاینفک تولیدات رسانه ای غرب شده و ما تسلیم در برابر این رسانه ها این تولیدات را به مردم نشان میدیم. نمی دونم شاید 2012 تعدادی بلایای طبیعی به وجود بیاد اما برای استکبار جهانی به وجود آوردن انفجارات عظیم و منحرف کردن اذهان به مسئله ی بلای طبیعی مسبوق به سابقه است. شاید نمونه اش پروژه های هارپ باشه.(2)
باید این فیلم ها دقیق تر تحلیل بشه و مورد بررسی قرار بگیره، ‏اما بنده خواستم چند نکته اساسی در مورد کلیت و اصل این فیلم و فیلم های مشابه رو یادآوری کرده باشم. دقت کنید منجی در این فیلم جکسون همان رمان نویس ناموفقی است که شخصی معمولی است . در تحلیل مذکور اشاره شد که فقط در دین یهود است که منجی شخصی معمولی است. باید این نکته را اضافه کرد که رمان نویس ناموفق در این فیلم اشاره به یهودیت و صهیونیزم دارد. چرا که یهود تا به امروز چندین سناریوی طولانی برای پایان جهان به نفع خود نوشته و هیچ کدام محقق نشده اما همین رمان نویس ناموفق در این فیلم منجی جهان می شود و سناریوی یهود بالاخره اجرا می شود.  این شخصیت البته یک ویژگی مثبت دارد و آن اینکه به خانواده اش علاقه مند است. با کمی تامل به این نتیجه می رسیم که در حقیقت جکسون برای خانواده یهود یا همان قوم یهود تلاش می کند و در حقیقت تاریخ هر چه از ظلم و ستم زجر کشیده به خاطر این بوده که یهود قوم خود را برتر می خواند.

حالا بگذارید پیش بینی از این پروژه ی یهود داشته باشم . اسرائیل امروز مرده است. این یک جنازه است که تشییع جنازه ی او کمی به تعویق افتاده . صهیونیزم پس از جنگ غزه در خانه ی سست خودش شکست خورد و حالا او دیگر مرده است. صهیونیزم از بین رفته و املاء بیشتر زمین از ظلم و جور پایان زودتر او رارقم خواهدزدوبرنامه یهودبرای سال2012 درحقیقت نوعی خودکشی شیطان است فقط همین.
یهودی که با تحریف مسیحیت ، ادعا می کرد برای ظهور مسیح می بایست دولت یهود تشکیل شود، حالا دیگر حتی سخنی از مسیح نیز به زبان نمی آورد ... چرا ؟ به دلیل اینکه تمام برنامه هایش شکست خورد . مسیح ای که قرار بود 2007 پس از 7 سال جنگ آرمگدون که از سال 2000 و تخریب مسجدالاقصی شروع شده باشد ظهور کند ... این مسیح خیالی و تحریف شد ی یهود ظهور نکرده . همه ی برنامه ها به هم ریخته . امروز چهره ی واقعی یهود معلوم شده و دوباره نفرت جهانی از یهود کثیف آشکار شده (یهود کثیف عبارتی است که مسیحیان قبلا در مورد یهودیت به کار می بردند) .  یهودیت قبلا سال 2000 و سپس سال 2007 را پایان جهان می خواند و حالا نیز 2012 اما این بار کار بهود تمام است.
رسانه ها قدرت خودشون رو از دست داده اند و ملت ها به پا خواسته اند . سال 2012 که هیچ ، هزاران سال بعد نیز یهود نخواهد توانست هیچ پروژه ای را اجرا کند . یهود امروز مرده است . یهود سالهاست مرده.صدها سال برنامه ریزی کردند تا دولت اسرائیل را تشکیل دهند. از  60 سال  پیش تا کنون که اقدام به این کار کردند هرگز موفق نشدند که یهودیان سراسر جهان را در این کشور جمع کنند . وقتی با در اختیار داشتن حکومت بزرگ غرب نتوانستند یک حکومت چند کیلومتری در اسرائیل به وجود بیاورند حالا که صهیونیزم نابود شده چه طور می خواهند در یک کشتی جمع آوری کنند ؟
البته دستمایه قرار دادن ادیان در این فیلم ها و بازی ها به شدت به چشم می خوره . در این رسانه ها به زبان های مختلف اعلام میکنند سال 2012 پایان جهان است .
اما یهود بهتر است بداند، اسلام، حقیقتِ منجی را برای ادیان روشن ساخته . در تریبون خود شما یهودیان در سازمان ملل،  انقلاب اسلامی، نام حضرت حجت (عج) را فریاد کرده و تمام چشم ها به سمت اسلام دوخته شده . همه منتظر ظهور منجی واقعی و آخرالزمان حقیقی هستند که اسلام وعده داده و سال 2012 برای مردم دنیا تنها یک عدد است که ساختگی بودن آن مشخص شده است. دنیا منتظر است تا استکبار یک حرکت اشتباه انجام دهد تا تمام هستی اش را بر سرش خراب کند. قبل از اینکه دست شیطان به سمت ماشه برسد این دست قطع خواهد شد.
یهود تمام خود را از وقتی منحرف شد باخت و  این حقیقت در قرآن به صراحت تبیین شده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَضُرِبَتْ عَلَیْهِمُ الذِّلَّةُ وَالْمَسْکَنَةُ وَبَآؤُوْاْ بِغَضَبٍ مِّنَ اللَّهِ ذَلِکَ بِأَنَّهُمْ کَانُواْ یَکْفُرُونَ بِآیَاتِ اللَّهِ وَیَقْتُلُونَ النَّبِیِّینَ بِغَیْرِ الْحَقِّ ذَلِکَ بِمَا عَصَواْ وَّکَانُواْ یَعْتَدُونَ  (سوره بقره/آیه 61)
 و (مهر)ذلت و نیاز،بر پیشانى آنها زده شد؛وباز گرفتار خشم خدائى شدند؛ چرا که آنان نسبت به آیات الهى، کفر مى‏ورزیدندوپیامبران را به ناحق مى‏کشتند.اینها به خاطر آن بود که گناهکار و متجاوز بودند.ارسال توسط مجهول الهویت
نظر سنجی
قالب وبلاگ چه طوره؟صفحات جانبی
پیوند های دوستان
در خواست نویسندگی
اگر تمایل دارید کلیک کنید تا شرایط و فرم عضویت برایتان نمایان شود